HERO_SOCIAL_linkedin HERO_SOCIAL_facebook HERO_SOCIAL_twitter
HubSpot

Dlaczego Twoja strona internetowa potrzebuje HubSpot?

Dlaczego Twoja strona internetowa potrzebuje HubSpot?
8:28

 

Poruszałem ostatnio temat tego, dlaczego HubSpot CMS jest korzystny dla marketerów, ale teraz spójrzmy na to zagadnienie z innej perspektywy. System zarządzania treścią (CMS) odgrywa kluczową rolę w tworzeniu i utrzymaniu stron internetowych, które muszą być dobrze zorganizowane i wysoce efektywne. HubSpot Content Hub wyróżnia się pod tym względem jako mocne i wszechstronne narzędzie.

W tym wpisie na blogu zgłębię powody, dla których Twoja strona internetowa potrzebuje HubSpot CMS.

Skalowalność

W miarę rozwoju Twojego biznesu, rosną również potrzeby Twojej strony internetowej. HubSpot CMS jest łatwo skalowalny, ponieważ pozwala na dodawanie nowych funkcji, stron i treści bez konieczności przeprowadzania kompleksowej przebudowy strony. Dzięki temu Twoja strona internetowa może rozwijać się razem z Twoim biznesem.

W przeciwieństwie do innych systemów CMS, HubSpot nie wymaga obsługi przez programistę backendu ani programistę frontendu o unikalnych umiejętnościach. Programista, który zna się na HTML/CSS/JS, będzie wystarczający do tworzenia nowych modułów i szablonów, służących do rozbudowy Twojej strony internetowej. Co więcej, jak już wspomniałem w poprzednim poście, w większości przypadków nie będziesz potrzebować programisty do tworzenia nowych stron na Twojej stronie internetowej.

Zarządzanie treścią przyjazne dla użytkownika

Jednym z najważniejszych atutów HubSpot jest przyjazny interfejs użytkownika. Nawet osoby bez obszernej wiedzy technicznej mogą łatwo tworzyć, edytować i aktualizować treści. To daje zespołom marketingowym większą niezależność, która w dłuższej perspektywie przekłada się na oszczędność czasu i zasobów.

Ponadto, warto pamiętać o HubSpot Marketplace, gdzie znajdziesz wiele darmowych modułów i szablonów, które można dodać do swoich szablonów lub stron internetowych kilkoma kliknięciami.

Bezproblemowa integracja

HubSpot Content Hub bezproblemowo integruje się z innymi narzędziami HubSpot, w tym z CRM i narzędziami automatyzacji marketingu. Ta integracja ułatwia zarządzanie kontaktami, kampaniami marketingowymi i zaangażowaniem klientów. Dzięki temu, że wszystkie narzędzia są w jednym ekosystemie, procesy są sprawniejsze, co przekłada się na wydajność.

Omówiłem ten temat w tym poście na blogu.

Responsywność i optymalizacja na urządzenia mobilne

W erze powszechnego przeglądania stron internetowych na urządzeniach mobilnych, posiadanie strony zoptymalizowanej pod tym kątem jest kluczowe. HubSpot zapewnia doskonały wygląd i działanie Twojej strony internetowej na różnych urządzeniach i rozmiarach ekranów. Ta responsywność nie tylko poprawia doświadczenie użytkownika, lecz także pozytywnie wpływa na pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania.

Łatwo można obejrzeć każdą stronę w wersji desktopowej, tabletowej lub mobilnej:

W przypadku personalizacji treści można również sprawdzić widok dla konkretnego kontaktu lub skorzystać z inteligentnych reguł.

Potężne możliwości SEO

Mało kto chciałby budować doskonałą stronę internetową dla nikogo. Dlatego też umiejętność poprawy pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania jest niezwykle istotna. Jeśli chodzi o SEO, HubSpot jest specjalnie zaprojektowany z myślą o optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych. Oferuje wbudowane narzędzia SEO i rekomendacje, co upraszcza proces optymalizacji treści pod kątem wyszukiwarek. Poprawione SEO prowadzi do zwiększonej widoczności, większego ruchu organicznego i ostatecznie większej liczby konwersji.

W każdej chwili możesz sprawdzić, jak sprawdzają się Twoje działania SEO i zidentyfikować, które parametry wymagają aktualizacji. Oto raport dla naszego bloga z maja 2023 roku. Zauważyliśmy wzrost pozycji (a co za tym idzie wzrost liczby wyświetleń), ale także lekki spadek wskaźników kliknięć. Dzięki takiemu raportowi nasz zespół dokładnie wie, jakie kroki podjąć.

Te rekomendacje nie są ogólnikowe, ale bardzo konkretne i dostarczają jasnych instrukcji, co i gdzie należy zrobić:

Jeśli chcesz otrzymać podstawowe wskazówki dotyczące SEO, a także wydajności, bezpieczeństwa i dostosowania na urządzenia mobilne swojej strony, możesz też skorzystać z darmowego HubSpot Website Grader, który oceni Twoją stronę i wskaże obszary wymagające poprawy.

Analizy i raportowanie

Oprócz wyników w zakresie SEO, w HubSpot można ocenić ogólną wydajność strony internetowej, co jest kluczowe dla podejmowania decyzji opartych na danych. HubSpot oferuje wszechstronne narzędzia do analizy i raportowania, które dostarczają wglądu w zachowanie użytkowników, wydajność treści i wiele innych parametrów. Te informacje mogą wpływać na strategie treściowe i marketingowe.

Łatwo możesz monitorować nie tylko podstawowe parametry, lecz także działania marketingowe, takie jak kampanie na Facebooku, Google, LinkedIn oraz inne podejmowane poza HubSpotem.

Bezpieczeństwo

Wybierając HubSpot, zyskujesz dostęp do solidnych środków bezpieczeństwa, w tym regularnych aktualizacji i łatek, które mają na celu zabezpieczenie Twojej strony przed potencjalnymi zagrożeniami. To szczególnie ważne w przypadku obsługi wrażliwych danych klientów.

Omówiliśmy temat bezpieczeństwa HubSpot w jednym z naszych wcześniejszych wpisów na blogu.

Testowanie A/B i personalizacja

HubSpot CMS umożliwia przeprowadzanie testów A/B i personalizację, dzięki czemu pozwala na precyzyjne dostosowanie treści i projektu strony do zachowań i preferencji użytkowników. Ten wysoki stopień dostosowania może znacząco wpłynąć na zaangażowanie użytkowników i wskaźniki konwersji.

Możesz przeprowadzać testy A/B, aby zmierzyć, która wersja strony przynosi wyższą konwersję. Dzięki najnowszej aktualizacji HubSpot testy A/B można teraz przeprowadzać nie tylko z drobnymi zmianami treści, ale także z zupełnie innymi układami całości. Z tego wpisu na blogu dowiesz się, jak krok po kroku ustawić testy A/B w HubSpot.

Gdy test A/B jest aktywny, możesz analizować liczbę odwiedzin dla każdej wersji:

Ponadto masz dostęp do narzędzi analizy wyników: ile było zgłoszeń formularza na każdej wersji, ile nowych kontaktów i klientów, a także do wskaźnika odrzuceń i średniego czasu spędzonego na stronie. Dzięki tym narzędziom możesz łatwo dostosować swoją treść, aby lepiej przekształcać odwiedzających w klientów.

Współpraca nad treścią

Jeśli masz rozproszone zespoły lub współpracujesz z zewnętrznymi twórcami treści, HubSpot oferuje funkcje współpracy, które usprawniają proces tworzenia i zatwierdzania treści. Te funkcje promują pracę zespołową i zapewniają spójność treści.

Doskonałe wsparcie i społeczność

HubSpot może poszczycić się aktywną i pomocną społecznością użytkowników, uzupełnioną doskonałym wsparciem klienta. W przypadku problemów lub pytań, możesz polegać na obszernej bazie wiedzy i responsywnych kanałach wsparcia.

Co więcej, możesz skorzystać z bezpłatnych kursów HubSpot Academy, które mogą podnieść Twoją wiedzę na temat HubSpota na zupełnie nowy poziom.

Strona internetowa powinna stanowić potężne narzędzie, które napędza wzrost biznesu i zaangażowanie potencjalnych klientów. HubSpot Content Hub oferuje szeroki zakres funkcji i korzyści, które czynią go doskonałym wyborem dla firm chcących tworzyć efektywne strony internetowe. Od przyjaznego interfejsu użytkownika po skalowalność i funkcje bezpieczeństwa, HubSpot może wzmocnić obecność Twojej firmy w Internecie. Rozważ przejście na HubSpot, aby odblokować pełny potencjał Twojej strony internetowej!

HubSpot demo contact banner

 

Jeśli chcesz poznać więcej funkcji i korzyści z wdrożenia HubSpot CMS, zajrzyj do naszej bazy wiedzy, gdzie szczegółowo omawiam temat Systemów Zarządzania Treścią. I jak zawsze, jeśli masz jakieś pytania - skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy!