HERO_SOCIAL_linkedin HERO_SOCIAL_facebook HERO_SOCIAL_twitter
HubSpot

HubSpot CMS - zbuduj swoją stronę internetową

Stworzenie strony internetowej jest kluczowym krokiem dla każdej firmy lub osoby chcącej zaistnieć w sieci. Dzięki narzędziom HubSpot CMS tworzenie i dostosowywanie witryny stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. W tym przewodniku przedstawimy Ci krok po kroku proces tworzenia witryny internetowej za pomocą HubSpot.

Wybierz motyw i skonfiguruj szablony

Motyw to utworzony zestaw szablonów i modułów użytkowych, które można wykorzystać do skrócenia i ustandaryzowania procesu tworzenia stron. Aby rozpocząć pracę z HubSpot, wybierz motyw odpowiadający Twoim potrzebom z biblioteki motywów lub skontaktuj się z nami, aby stworzyć Twój własny motyw strony. Wybrane motywy mogą być przez zmieniane przez dostosowania jego ustawień. Szablony landing page i wpisu na blogu mogą posiadać swoje własne motywy, które będą niezależne od głównego motywu strony.

Przydatne linki (artykuły w języku angielskim)

Używanie motywów
Edycja ustawień motywów
Szybki start do tworzenia w systemie CMS HubSpot
Wyświetlanie szablonów w HubSpot's Asset Marketplace

Budowanie stron i tworzenie treści

Po wybraniu i dostosowaniu motywu lub szablonu użyj go do budowania stron witryny. Możesz używać różnych typów szablonów w zależności od tego, jaki typ podstrony chcesz utworzyć. W edytorze treści można dodawać obrazy, filmy, niestandardowe czcionki lub inne pliki przesłane do HubSpot w celu dostosowania treści. Budując stronę w HubSpot CMS, możesz w obrębie wybranego szablonu używać również gotowych modułów funkcjonalnych. Dzięki temu wytworzenie nawet skomplikowanych elementów funkcjonalnych strony stanie się proste. Możesz na przykład łatwo utworzyć i dodać formularz, karuzelę zdjęć, siatkę zdjęć, wbudowane w daną sekcję zakładki strony, kalendarz z funkcją umawiania spotkań, CTA, przyciski mediów społecznościowych i linki, menu, nagłówki itp.

Przydatne linki (artykuły w języku angielskim)

Tworzenie i dostosowywanie stron
Stwórz stronę docelową (landing page) za pomocą szablonu wyjściowego
Edytuj zawartość strony w edytorze "przeciągnij i upuść
Używaj obrazów w treści strony
Dodawaj filmy do tworzonej strony

Tworzenie bloga

HubSpot Content Hub umożliwia publikowanie bloga. Przy licencjach Professional i Enterprise można utworzyć więcej niż jeden blog. Narzędzia blogowe HubSpot mogą być wykorzystywane do pisania angażujących treści i zwiększania bazy subskrybentów. Można zarządzać treścią bloga, korzystając z takich funkcji jak tagi, autorzy bloga i moderacja komentarzy. Możesz także skonfigurować wiadomości e-mail z subskrypcją bloga, aby powiadamiać czytelników o opublikowaniu nowego wpisu.

Dowiedz się więcej o prowadzeniu SEO bloga.

Inne przydatne linki (artykuły w języku angielskim)

Utwórz nowy blog
Zarządzaj ustawieniami bloga
Tworzenie i zarządzanie autorami bloga
Tworzenie tagów bloga i zarządzanie nimi
Skonfiguruj opcje subskrypcji bloga w HubSpot

Wykorzystanie zaawansowanych funkcji edycji HubSpot CMS

HubSpot CMS wyposażony jest w bardziej zaawansowane funkcje wykorzystywane przy tworzeniu i optymalizacji strony internetowej. Na przykład można w łatwy sposób uruchomić test A/B podstrony, aby sprawdzić, która wersja otrzymuje więcej wyświetleń i zgłoszeń formularza. HubSpot CMS w wersji adaptacyjnej umożliwia również utworzenie testu adaptacyjnego strony, który pozwala na badanie wpływu drobnych zmian na wydajność strony. Ruch kierowany jest na każdą podwersję strony ze skonfigurowanym testem adaptacyjnym, co po założonym czasie pozwala porównać wyniki uzyskiwane przez każdą z testowanych wersji. Możesz także określić, które zespoły w Twojej organizacji mogą edytować poszczególne strony.

Dowiedz się krok po kroku, jak przeprowadzić testy A/B w HubSpot.

Przydatne linki (artykuły w języku angielskim)

Utwórz test adaptacyjny dla strony
Tworzenie i zarządzanie inteligentnymi regułami treści
Ograniczaj dostęp do swoich zasobów HubSpot

Opublikuj stronę

HubSpot CMS umożliwia Ci zdefiniowanie domeny, na której strona będzie opublikowana. Począwszy od licencji Prefessional, można skonfigurować domenę podstawową oraz odrębne domeny do wysyłania e-maili z systemu, do publikowania bloga i landing pages.

Przydatne linki (artykuły w języku angielskim)

Połącz swoją domenę z HubSpot
Zrozumienie limitów subskrypcji dla domen
Podłącz dodatkowe domeny marki
Rozwiązywanie problemów z połączeniem z domeną

Optymalizuj wydajność witryny

Po opublikowaniu stron zmierz ruch w sieci za pomocą narzędzi do analizy ruchu HubSpot lub dodając Google Analytics do swoich stron. Skieruj więcej odwiedzających do swojej witryny, korzystając z wbudowanych w HubSpot CMS zaleceń SEO. Wykorzystaj możliwość tworzenia treści z użyciem klasterów tematycznych, co jest jedną z metod podnoszenia pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek.

Przydatne linki (artykuły w języku angielskim)

Analizuj ruch w witrynie za pomocą narzędzia do analizy ruchu
Zintegrouj Google Analytics z HubSpot
Wyświetl zalecenia SEO w HubSpot
Twórz klastry zgodne z tematyką strony

Migracja istniejącej strony na HubSpot CMS

Jeśli interesuje Cię HubSpot CMS i chciałbyś przenieść swoją istniejącą stronę firmową na HubSpot CMS, a nie jesteś pewien czy podołasz temu zadaniu, chętnie się nim zajmiemy!

Przydatne linki

Migracja strony na HubSpot CMS
Więcej o HubSpot CMS

Wsparcie HubSpot contact banner

Narzędzia internetowe HubSpot zapewniają intuicyjny edytor typu „przeciągnij i upuść" z gotowymi motywami, które można dostosować, aby stworzyć spójne doświadczenie online dla Twojej firmy. Dzięki narzędziom blogowym HubSpot możesz również tworzyć angażujące treści, aby zwiększyć swoją bazę subskrybentów. Skorzystaj z zaawansowanych funkcji strony internetowej HubSpot i podłącz niestandardową domenę, aby uruchomić swoją stronę internetową. Na koniec zmierz ruch w sieci za pomocą narzędzi do analizy ruchu HubSpot lub dodając Google Analytics do swoich stron.

Dołącz do społeczności HubSpot, aby dowiedzieć się więcej o produkcie i współdziałać z innymi użytkownikami. Jeśli zainteresowały Cię możliwości HubSpot CMS, zajrzyj do naszej bazy wiedzy po więcej informacji. możesz także skontaktować się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!