HERO_SOCIAL_linkedin HERO_SOCIAL_facebook HERO_SOCIAL_twitter
HubSpot

10 powodów, dla których warto wybrać HubSpot CMS

10 powodów, dla których warto wybrać HubSpot CMS
6:19

 

Jeśli rozważasz nowy CMS dla swojej strony, CMS od HubSpot  jest wyborem wartym rozważenia. Podam co najmniej 10 powodów, dla których powinieneś pomyśleć o wykorzystaniu systemu CMS HubSpot zamiast jakiegokolwiek innego.

Integracja z narzędziami marketingowymi i sprzedażowymi HubSpot

 HubSpot Marketing and Sales Tools

źródło: hubspot.com

HubSpot CMS jest zintegrowany z narzędziami marketingowymi i sprzedażowymi HubSpot, co pozwala na stworzenie bezproblemowego doświadczenia klienta zarówno podczas korzystania z witryny, jak i w marketingu e-mailowym, mediach społecznościowych i interakcjach sprzedażowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie połączyć HubSpot CMS z Marketing Hub i Sales Hub, zajrzyj do tego artykułu.

Zaprojektowanie dla marketerów

CMS HubSpota został zaprojektowany z myślą o marketerach. Dzięki edycji metodą drag-and-drop, łatwemu tworzeniu treści oraz wstępnie przygotowanym szablonom, marketerzy mogą szybko i łatwo tworzyć i aktualizować treści bez konieczności posiadania umiejętności technicznych. W tym artykule wymieniam 11 funkcji HubSpot CMS najbardziej przydatnych dla marketerów.

Więcej - stosując podejście "Growth Driven Development" nie trzeba od razu uruchamiać całej strony, ale krok po kroku wzbogacać ją o nowe treści i funkcjonalności, bo pozwala na to dość elastyczna struktura HubSpota (zamiast wielu CMS-ów, gdzie takie podejście jest dość problematyczne i trzeba od razu budować całą strukturę strony).

Możliwość dostosowania

HubSpot CMS Customizable

źródło: hubspot.com

CMS HubSpot jest wysoce konfigurowalny, z możliwością tworzenia niestandardowych szablonów, modułów i globalnej zawartości. Pozwala to na stworzenie strony internetowej dopasowanej do potrzeb marki i biznesu.

Ponadto, o ile w większości CMS-ów wielojęzyczność jest dość dużym i skomplikowanym zadaniem, to w HubSpot CMS - nie. Dodawanie nowej wersji językowej, tłumaczenie stron i modułów globalnych jest dość proste, więc można to zrobić bez dodatkowej pomocy programistów.

Zaawansowana personalizacja

Dzięki HubSpot CMS możesz spersonalizować swoją stronę internetową na podstawie zachowania odwiedzających, ich lokalizacji i innych kryteriów. Może to pomóc w zwiększeniu zaangażowania odwiedzających i konwersji leadów. Można użyć spersonalizowanych tokenów lub inteligentnych treści, które mogą pokazywać różne treści w zależności od odwiedzającego stronę. To jest bardzo przydatne, gdy mówimy o biznesie, który działa w kilku krajach lub w zupełnie innych środowiskach kulturowych.

Narzędzia SEO

HubSpot zawiera funkcje zoptymalizowane pod kątem SEO, takie jak optymalizacja prędkości strony, automatyczna mapa strony XML oraz niestandardowe opisy meta. Dzięki temu Twoja strona może zająć wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

HubSpot CMS SEO

źródło: hubspot.com

Narzędzia SEO, które są dostępne od poziomu Professional, dają nie tylko porady jak zmienić zawartość strony i część funkcjonalną, ale dają możliwość budowania klastrów treści, które dadzą więcej zrozumienia, czy zawartość strony jest wystarczająco dobra dla tematu, który chcesz poruszyć. Jest to dość potężne narzędzie, które daje więcej zrozumienia dla dalszego rozwoju strategii treści.

Optymalizacja pod kątem urządzeń mobilnych

Nie jest tajemnicą, że coraz więcej osób odwiedza strony internetowe na urządzeniach mobilnych. Dlatego też kreator stron w HubSpot CMS daje Ci możliwość sprawdzenia responsywności mobilnej, zapewniając doskonałe wrażenia dla Twoich mobilnych gości. I znowu, tak - w większości przypadków nie potrzebujesz dewelopera, aby sprawdził i zaktualizował Twoją stronę pod kątem potrzeb użytkowników, którzy weszli na nią z telefonów komórkowych.

Testy A/B

HubSpot CMS A/B test

źródło: knowledge.hubspot.com

Dzięki HubSpot możesz w prosty sposób skonfigurować testy A/B, aby zoptymalizować działanie Twojej strony. Przetestuj różne elementy strony, aby zobaczyć, co działa najlepiej dla Twoich odbiorców, a nie tylko zostawić ten, który działa lepiej. Wszystkie te rzeczy są dość łatwe dzięki testom A/B. Tutaj również nie jest potrzebna pomoc programisty. Z mojego przewodnika dowiesz się, jak ustawić testy A/B w HubSpot.

Skalowalność

Niezależnie od tego, czy masz małą stronę, czy dużą, złożoną witrynę, HubSpot CMS może się skalować, aby spełnić Twoje potrzeby. Jak już wcześniej wspomniano - dodanie wersji wielojęzycznej nie jest problemem, dodanie nowego modułu do dowolnej strony nie jest problemem, wszelkie zmiany treści nie są problemem. W większości przypadków nie jest to problem nawet dla marketera.

Analityka i raportowanie

HubSpot CMS Analytics and Reporting

źródło: hubspot.com

HubSpot zawiera szczegółowe narzędzia analityczne i raportowe, które pomogą Ci zmierzyć wydajność witryny i określić obszary wymagające poprawy. Ponadto, aby mieć wszystkie dane w jednym miejscu, możesz dodać dane Google Search Console do analityki, aby zmierzyć wydajność SEO w HubSpot jednocześnie.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem dla HubSpot, a HubSpot CMS zawiera takie funkcje jak certyfikaty SSL, automatyczne aktualizacje zabezpieczeń oraz dwuskładnikowe uwierzytelnianie, dzięki czemu Twoja strona i dane są bezpieczne. Więcej o bezpieczeństwie w HubSpot dowiesz się z naszego wpisu na blogu.

Podsumowując, HubSpot CMS oferuje kompleksowe rozwiązanie, które sprosta potrzebom Twojej strony internetowej dzięki zintegrowanym narzędziom marketingowym i sprzedażowym, łatwemu w użyciu tworzeniu i edycji treści, opcjom dostosowywania, zaawansowanej personalizacji, optymalizacji SEO, optymalizacji mobilnej, bezpieczeństwu, skalowalności, testom A/B oraz analityce i raportowaniu.

Jeśli szukasz systemu CMS, który został zaprojektowany z myślą o marketerach i może pomóc Ci zadbać o bezproblemowe doświadczenie klienta, CMS HubSpota jest zdecydowanie wart rozważenia. Chcesz dowiedzieć się o nim więcej? Zajrzyj do naszej bazy wiedzy! A może szukasz bezproblemowego wdrożenia HubSpot w swojej firmie? Skontaktuj się z nami!

HubSpot demo contact banner