HERO_SOCIAL_linkedin HERO_SOCIAL_facebook HERO_SOCIAL_twitter
Hubspot

10 powodów, dla których warto wybrać HubSpot CMS Hub

Jeśli rozważasz nowy CMS dla swojej strony, HubSpot CMS Hub jest wyborem wartym rozważenia. Podam co najmniej 10 powodów, dla których powinieneś pomyśleć o wykorzystaniu systemu CMS HubSpot zamiast jakiegokolwiek innego.

Integracja z narzędziami marketingowymi i sprzedażowymi HubSpot

 HubSpot Marketing and Sales Tools

źródło: hubspot.com

HubSpot CMS Hub jest zintegrowany z narzędziami marketingowymi i sprzedażowymi HubSpot, co pozwala na stworzenie bezproblemowego doświadczenia klienta zarówno podczas korzystania z witryny, jak i w marketingu e-mailowym, mediach społecznościowych i interakcjach sprzedażowych. 

Zaprojektowanie dla marketerów

HubSpot's CMS Hub został zaprojektowany z myślą o marketerach. Dzięki edycji metodą drag-and-drop, łatwemu tworzeniu treści oraz wstępnie przygotowanym szablonom, marketerzy mogą szybko i łatwo tworzyć i aktualizować treści bez konieczności posiadania umiejętności technicznych.

Więcej - stosując podejście "Growth Driven Development" nie trzeba od razu uruchamiać całej strony, ale krok po kroku wzbogacać ją o nowe treści i funkcjonalności, bo pozwala na to dość elastyczna struktura HubSpota (zamiast wielu CMS-ów, gdzie takie podejście jest dość problematyczne i trzeba od razu budować całą strukturę strony).

Możliwość dostosowania

HubSpot CMS Customizable

źródło: hubspot.com

CMS Hub jest wysoce konfigurowalny, z możliwością tworzenia niestandardowych szablonów, modułów i globalnej zawartości. Pozwala to na stworzenie strony internetowej dopasowanej do potrzeb marki i biznesu.

Ponadto, o ile w większości CMS-ów wielojęzyczność jest dość dużym i skomplikowanym zadaniem, to w HubSpot CMS - nie. Dodawanie nowej wersji językowej, tłumaczenie stron i modułów globalnych jest dość proste, więc można to zrobić bez dodatkowej pomocy programistów.

Zaawansowana personalizacja

Dzięki CMS Hub możesz spersonalizować swoją stronę internetową na podstawie zachowania odwiedzających, ich lokalizacji i innych kryteriów. Może to pomóc w zwiększeniu zaangażowania odwiedzających i konwersji leadów. Można użyć spersonalizowanych tokenów lub inteligentnych treści, które mogą pokazywać różne treści w zależności od odwiedzającego stronę. To jest bardzo przydatne, gdy mówimy o biznesie, który działa w kilku krajach lub w zupełnie innych środowiskach kulturowych.

Narzędzia SEO

CMS Hub zawiera funkcje zoptymalizowane pod kątem SEO, takie jak optymalizacja prędkości strony, automatyczna mapa strony XML oraz niestandardowe opisy meta. Dzięki temu Twoja strona może zająć wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

HubSpot CMS SEO

źródło: hubspot.com

Narzędzia SEO, które są dostępne od poziomu Professional, dają nie tylko porady jak zmienić zawartość strony i część funkcjonalną, ale dają możliwość budowania klastrów treści, które dadzą więcej zrozumienia, czy zawartość strony jest wystarczająco dobra dla tematu, który chcesz poruszyć. Jest to dość potężne narzędzie, które daje więcej zrozumienia dla dalszego rozwoju strategii treści.

Optymalizacja pod kątem urządzeń mobilnych

Nie jest tajemnicą, że coraz więcej osób odwiedza strony internetowe na urządzeniach mobilnych. Dlatego też kreator stron w CMS Hub daje Ci możliwość sprawdzenia responsywności mobilnej, zapewniając doskonałe wrażenia dla Twoich mobilnych gości. I znowu, tak - w większości przypadków nie potrzebujesz dewelopera, aby sprawdził i zaktualizował Twoją stronę pod kątem potrzeb użytkowników, którzy weszli na nią z telefonów komórkowych.

Testy A/B

HubSpot CMS A/B test

źródło: knowledgebase.hubspot.com

Dzięki CMS Hub możesz w prosty sposób skonfigurować testy A/B, aby zoptymalizować działanie Twojej strony. Przetestuj różne elementy strony, aby zobaczyć, co działa najlepiej dla Twoich odbiorców, a nie tylko zostawić ten, który działa lepiej. Wszystkie te rzeczy są dość łatwe dzięki testom A/B. Tutaj również nie jest potrzebna pomoc programisty, tylko CMS Hub przynajmniej na poziomie Professional.

Skalowalność

Niezależnie od tego, czy masz małą stronę, czy dużą, złożoną witrynę, CMS Hub może się skalować, aby spełnić Twoje potrzeby. Jak już wcześniej wspomniano - dodanie wersji wielojęzycznej nie jest problemem, dodanie nowego modułu do dowolnej strony nie jest problemem, wszelkie zmiany treści nie są problemem. W większości przypadków nie jest to problem nawet dla marketera.

Analityka i raportowanie

HubSpot CMS Analytics and Reporting

źródło: hubspot.com

CMS Hub zawiera szczegółowe narzędzia analityczne i raportowe, które pomogą Ci zmierzyć wydajność witryny i określić obszary wymagające poprawy. Ponadto, aby mieć wszystkie dane w jednym miejscu, możesz dodać dane Google Search Console do analityki, aby zmierzyć wydajność SEO w HubSpot jednocześnie.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem dla HubSpot, a CMS Hub zawiera takie funkcje jak certyfikaty SSL, automatyczne aktualizacje zabezpieczeń oraz dwuskładnikowe uwierzytelnianie, dzięki czemu Twoja strona i dane są bezpieczne. Więcej o bezpieczeństwie w CMS Hub dowiesz się z naszego wpisu na blogu.

Podsumowując, HubSpot CMS Hub oferuje kompleksowe rozwiązanie, które sprosta potrzebom Twojej strony internetowej dzięki zintegrowanym narzędziom marketingowym i sprzedażowym, łatwemu w użyciu tworzeniu i edycji treści, opcjom dostosowywania, zaawansowanej personalizacji, optymalizacji SEO, optymalizacji mobilnej, bezpieczeństwu, skalowalności, testom A/B oraz analityce i raportowaniu.

Jeśli szukasz systemu CMS, który został zaprojektowany z myślą o marketerach i może pomóc Ci zadbać o bezproblemowe doświadczenie klienta, CMS Hub jest zdecydowanie wart rozważenia. Chcesz dowiedzieć się o nim więcej? A może szukasz bezproblemowego wdrożenia HubSpot w swojej firmie? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Kontakt

Wybierz wygodną dla Ciebie formę kontaktu. Jeśli nie chcesz korzystać z formularza, możesz do nas napisać na adres e-mail lub zadzwonić.
Group 1082
info@growinternational.eu
CONTACT_phone icon
+48 22 321 94 55
Icon_calendar
Zaplanuj spotkanie przez kalendarz
(Adam Małachowski — CEO)
Odpowiemy na Twoje zapytanie najszybciej, jak to tylko możliwe. Nie czekaj i już dziś zawalcz o nowy wymiar swojego marketingu!

Pozostańmy w kontakcie

Odezwij się do nas

Group 735 CONTACT_background_rectangle behind blue