HERO_SOCIAL_linkedin HERO_SOCIAL_facebook HERO_SOCIAL_twitter
Marketing Automation

Grow Poland - HubSpot Gold Partner

Korzystając z narzędzi i sprawdzonych strategii HubSpot, Grow Poland pomaga firmom wdrażać skuteczne kampanie marketingowe i sprzedażowe, a dzięki nim generować więcej leadów i zwiększać zwrot z inwestycji marketingowych. Obecnie jako Gold Partner HubSpot osiągnęliśmy pozycję nr1 w Polsce. To dowód naszej wiedzy i gwarancja, że dostarczamy naszym klientom wymierne korzyści w dziedzinie marketingu i sprzedaży.

O HubSpot

HubSpot to zintegrowana platforma działań marketingowych, sprzedażowych i obsługi klienta. Daje do dyspozycji prosty, ale niezwykle efektywny i przyjazny dla użytkowników pakiet narzędzi: CRM, zaawansowany Marketing Automation, Service Hub i CMS.

Na pewno znany jest Ci termin inbound marketing, ale czy zastanawiałeś się, na czym on polega? Inbound marketing to metodologia działań wspierająca rozwój firmy. Polega ona na przyciąganiu i angażowaniu odbiorców, a w ten sposób pomaga budować zaufanie do marki. Platforma HubSpot pozwala wykorzystać takie podejście do prowadzenia biznesu. Umożliwia wprowadzenie metodologii inbound mającej na celu dalszy rozwój firmy. Wszelkie działania oparte są o zintegrowaną bazę danych. To sprawia, że działy marketingu, sprzedaży, wsparcia oraz wszelkie inne, pracują w jednym środowisku informacyjnym. Pozwala to na płynniejszą komunikację między zespołami oraz zapewnia lepsze doświadczenia użytkownikom. HubSpot znacznie ułatwia generowanie i pielęgnowanie leadów, tworzenie CTA, zarządzanie blogiem (przeczytaj nasz poradnik  na temat HubSpot, aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach i korzyściach, jakie przynoszą narzędzia dostępne w HubSpot).

HubSpot dokonał rewolucji w dziedzinie CRM i automatyzacji marketingu. Dzięki oferowanej przez Grow Poland pomocy w ramach pakietów wsparcia HubSpot jest w stanie doskonale zaspokoić potrzeby firm na każdym etapie rozwoju – zarówno tych, które rozpoczynają swoje działania i są na początku drogi, jak i tych o ustalonej pozycji oraz wdrożonych zaawansowanych rozwiązaniach w obszarze marketingu i sprzedaży.

HubSpot jako wiodąca platforma marketingowa wykorzystywany jest przez ponad 52000 klientów w ponad 100 krajach. Daje możliwość korzystania z wielokrotnie nagradzanego oprogramowania i usług w ramach dostępnych funkcjonalności bezpłatnego CRM, Marketing Hub, Sales Hub, Service Hub oraz CMS.

Wsparcie HubSpot contact banner

Co oznacza tytuł Gold Partner HubSpot

HubSpot premiuje Partnerów w ramach specjalnego programu partnerskiego, który został opracowany przez HubSpot w celu wyróżnienia tych, którzy realizowali usługi z zachowaniem najwyższych możliwych standardów.

Osiągnięcie określonego poziomu w programie partnerskim wiąże się nie tylko z zakończonymi sukcesem wdrożeniami HubSpot u konkretnych klientów, ale także realizacją usług inbound marketingu i sprzedaży na najwyższym poziomie. Osiągnięcie poziomu Gold jest dowodem naszego zaangażowania w inbound marketing oraz zaspokajanie potrzeb naszych klientów.

Grow Poland

Jesteśmy międzynarodową grupą, w skład której wchodzą firmy ze Skandynawii i Beneluxu posiadającą wiedzę i doświadczenie zdobyte dzięki wdrażaniu i prowadzeniu projektów marketing automation / inbound marketing w wielu krajach.

Wyróżnia nas umiejętność połączenia działań marketingowych z wdrożeniami systemów klasy marketing automation. W przypadku HubSpot oprócz standardowych działań marketingowych obsługujemy również całą nie zawsze standardową część wdrożeniową związaną (o ile pojawi się taka potrzeba) z integracją z dotychczasowymi systemami CRM lub bazami danych, migracją danych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat inbound marketingu oraz narzędzi oferowanych przez HubSpot, zaufaj Partnerowi Gold i skontaktuj się z nami.