HERO_SOCIAL_linkedin HERO_SOCIAL_facebook HERO_SOCIAL_twitter
Marketing Automation

GROW Poland Platynowy Partner HubSpot!

Już od kilku lat jesteśmy Partnerem HubSpot, z którym coraz bardziej zacieśniamy współpracę. Obecnie jako Platynowy Partner z wieloma wdrożeniami, które pozwoliły nam zdobyć niezbędne doświadczenie, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom naszych klientów. Osiągnięty status Platynowego Partnera oznacza również, że konsekwentnie wdrażamy i rozwijamy standardy HubSpot zarówno u naszych klientów, jak i wewnątrz organizacji.  

Czym jest HubSpot?  

#HubSpot jest nowoczesnym i zaawansowanym narzędziem, które umożliwia firmom podniesienie efektywności pracy poczynając od działań marketingowych, poprzez sprzedażowe, aż do obsługi klienta. Zawiera wygodny i funkcjonalny pakiet narzędzi z obszaru CRM, Marketing Automation, Serwis i CMS oraz całą paletę możliwości rozszerzenia funkcjonalności systemu w oparciu o łatwo integrujące się aplikacje dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. 

Co możesz zyskać korzystając z HubSpot? 

Wdrażając HubSpot możesz w jednym narzędziu zarządzać całością działań sprzedażowych i marketingowych, a tam, gdzie będzie taka potrzeba, również serwisowych. W oparciu o CMS możesz zbudować stronę internetową zintegrowaną z HubSpot, dzięki czemu zarządzanie kontentem oraz wiedzą na temat jego wykorzystania będzie wygodne i efektywne. Będziesz mógł zbudować wiedzę na temat zainteresowań Twoich klientów i dopasować do nich zautomatyzowane kampanie marketingowe. Będziesz mógł śledzić postępy w sprzedaży oraz realizację celów, a także efektywność uruchomionych kampanii w mediach społecznościowych. 

Jeżeli Twoja infrastruktura IT w firmie jest bardziej skomplikowana, HubSpot dobrze integruje się z innymi systemami i bazami danych. W takich wypadkach, korzystając ze wsparcia Grow Poland, będziesz mógł zintegrować HubSpot z dowolnym systemem, który będzie udostępniał dane, a Ty będziesz chciał je wykorzystać w procesach marketingowych i sprzedażowych. 

HubSpot umożliwia również wykonywanie połączeń telefonicznych bezpośrednio z systemu, co dla wielu osób w sprzedaży może być sporym udogodnieniem. 

Oczywiście system spełnia wymagania dotyczące RODO i umożliwia swobodne zarządzanie zgodami marketingowymi. 

Rzecz jasna, funkcji i funkcjonalności oferowanych przez HubSpot jest bardzo dużo i nie sposób wymienić w krótkim opisie. Zwykle to indywidualne potrzeby decydują o tym, które z nich będą kluczowe dla konkretnej firmy lub organizacji.

Dowiedz się więcej o HubSpot z naszej bazy wiedzy lub umów się na krótkie demo.

Wsparcie HubSpot contact banner